Skocz do zawartości

Bakrash

Bakrash

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, dobry wieczór, a nawet dla tych ziewających - dobranoc! 😃 Witam serdecznie w tym pierwszym wywodzącym się od gracza temaciku! Zaczynając od konkretów, poza platformą na serwerach Roleplay grałem w zasadzie niewiele czasu. Moja przygoda na G2O zaczęła się od HK3, gdzie przez pierwsze tygodnie na platformie Discord byłem kojarzony jako Jesse Pinkman, potem zmieniłem nickname na obecnego Bakrasha, gdzie w samej grze byłem znany jako cyrulik w SO (też Bakrash 😉) oraz "Łazarz" w Łowcach Orków (Dam wbić sobie FCK za zgłoszenie e-seksów we własnej gildii. To nie jest bycie 60, to czyszczenie zgorszenia, kmwtw.). Przechodząc do milszych spraw, fascynuję się teorią piekarską (nie upiekłem żadnego chleba) i mam zamiar grać piekarza na serwerze, którego to forum dotyczy - Veritas Roleplay! Myślę tutaj o członku upadłego rodu o straconej fortunie, której to powiernicy mieli obowiązki wobec króla, chcieli oddać hołd zmarłym lub nawet na starość ruszyli za morze spełnić swoje ostatnie marzenie, czy raczej ostatnią wolę - zobaczyć znów to, co przyniosło im przemijający dobrobyt. Pracownia - marzenie kilku pokoleń, czułość domowego ogniska i ostatecznie pyszny chlebek, z tą byłą matczyną czułością, która wyjdzie na ulice, a nawet za mury miasta, by pocieszać tych, których wcześniej wspomniane marzenia obróciły się w popiół przez żar wielkiej cywilizacji zza północnych gór...

Wracając, moim pobocznym celem będzie też głoszenie prawd Adanosa, więc kto chciałby razem organizować coś w tym zakresie, to jestem zawsze gotowy, bo w tym księstwie będzie to kolosalne wyzwanie i tego jestem pewny.

A tym, którzy chcieliby spędzić luźniej czas przed startem, zapraszam na Public #1 i śledzenie czatu, bo z chęcią zorganizuję nam gierkę - liczą się chęci i aktywność!

Dziękuję za przeczytanie, widzimy się na Publicu, a potem na mieście! Niech Adanos ma nas w swojej opiece! 💝